Авто-драйв


Джипінг по Карпатах

Компанія АВТО-Драйв пропонує захопливі подорожі Карпатами на легендарних позашляховиках LAND ROVER. Маршрути проходять лісовими заболоченими місцями з підйомами на карпатські вершини. Гарантуємо вам адреналін та масу позитивних емоцій.

Джипінг - це можливість взяти участь у дійсно екстремальній пригоді, відчути дух справжньої мандрівки не обмеженої жорсткими рамками чи незмінним курсом. Крім того, офф-роуд поїздки дозволяють порівняно комфортно дістатись важкодоступних місць і побачити Карпати з нового незвичного ракурсу. При цьому ви уникнете виснажливих переходів з важким вантажем.

Додаткові відомості

Подорожі тривають від однієї до трьох діб. Ночівля на вибір: в готелі чи наметах. За вашим бажанням може бути організоване харчування на весь період поїздки. Групи не більше 4-х осіб на один автомобіль. Вартість дводенної поїздки становитиме близько 5000-6000 грн. за один джип. В суму входить трансфер, пікнік в горах, ночівля в готелі з сніданком.

Приклад офф-роуд маршруту

1-й день:

8:00 - зустріч на залізничному вокзалі в Івано-Франківську, сніданок чи кава

9:00 виїзд до місця початку подорожі

11:00 - початок подолання перевалів (займає від 2 до 4 годин в залежності від складності)
Подальша програма:  обід та продовження мандрівки карпатськими  хребтами до озера на Драгобраті; барбекю на озері, купання. Поселення в готель на ночівлю.

2-й день:

Сніданок, виїзд з Драгобрата до Яремче, відвідини Манявського Скиту, водоспаду Гук.

Повернення до Івано-Франківська

Довідки за телефоном: 050 627 39 65, Віктор; запитання та свої побажання можна надсилати також на e-mail: vinat07@rambler.ru