Авто-драйв

Питання-відповіді

Задати питання


Запитання-відповіді

12.03.08, Алексей

День добрый, могу ли я поехать на арендованной машине на неделю в Россию? Спасибо.

За пределами Украины страховка не распространяется на кражу автомобиля. По этой причине мы редко практикуем выдачу автомобиля для поездки за границу. Исключение может быть при внесении залога в размере полной или остаточной стоимости автомобиля. То есть, в случае угона за пределами страны Вы несете полную материальную ответственность. Подробности Вы можете обговорить непосредственно в представительстве АВТО-Драйв, услугами которого планируете воспользоваться.

18.02.08, Ігор

Автомобілі що надаються у прокат застраховані по КАСКО?

Всі автомобілі застраховані по системі КАСКО та ОЦВ. Проте необхідно пам'ятати, що пошкодження коліс, лобового скла, днища автомобіля, внутрішнього обладнання страхова компанія не відшкодовує. За це несе відповідальність клієнт.

16.02.08, Александр

Подскажите пожалуйста, каким образом оформляется право пользования при аренде автомобиля и как много времени занимает процедура?

Клиенту, который впервые планирует воспользоваться услугами АВТО-Драйв, необходимо заполнить Форму заказа авто. Оформление документов (Договор проката и Путевой лист) и выдача займет в среднем 1 час. При предварительном заказе через интернет или по телефону, а также при повторном обращении, процедура завершится значительно быстрее.

13.01.08, Володимир

Чи можна взяте авто у Львові, повернути в Сімферополі чи ще десь в Криму?

Повернути авто можна у будь-якому представництві АВТО-Драйв. Послуга платна (див. підрозділ Тарифи: Додаткові послуги, One-way).

10.01.08, Светлана

Моя подруга приезжает в Киев на 3 дня и хочет взять в прокат авто. Входят ли в стоимость проката нотариальные услуги за оформление документов на авто (я имею ввиду за нотариальное оформление договора и доверенности)?

Доверенность при прокате не оформляется (в отличии от аренды, юридически – это разные понятия). При подготовке договора проката нотариальные услуги не используются.

13.11.07, Сергей

Добрый день! У вас на сайте написано,что стартовый капитал - это 10000$. Но на такую сумму можно приобрести только один автомобиль. Проясните этот вопрос. Авто приобретает покупатель франшизы или это происходит как-то по-другому?

Что касается франчайзинговой программы компании, то сумма стартового капитала, необходимого для открытия прокатной станции, рассчитана с условием закупки 3-х автомобилей эконом-класса в кредит с уплатой первоначального взноса и может изменятся в зависимости от марки автомобиля и условий кредитирования. Авто приобретает сам покупатель франшизы и может сделать это у эксклюзивного поставщика сети по специальным ценам.

8.11.07, Рома

Чому така висока ціна прокату? Я хотів би взяти авто ВАЗ 21013 на 12 місяців, але мені вигідніше купити його!!!

Що вигідніше - купити автомобіль, чи взяти на прокат? Це залежить від того, як часто та інтенсивно він використовується. Прокат поза конкуренцією при нечастих періодичних чи разових поїздках. Ви уникаєте витрат часу і коштів на ремонт, обслуговування, ТО, стоянку, страхування та іншої “головної болі”, пов'язаної з веденням відповідної документації і т. п. Все це ми берем на себе. Для кожної події, ви зможете вибрати іншу марку авто. Звичайно, для щоденного використання економічно доцільніше придбати автомобіль. Хоча є вийнятки. Ми обслуговуємо компанії, яким не вигідно утримувати власного автотранспортного господарства і користуються нашими послугами. На довгостроковий прокат діють спеціальні тарифи. Крім того, до 30-40% всіх клієнтів користуються послугою прокату під час тимчасової відсутності (наприклад, ремонті) власного авто.

17.10.07, Михайло

Доброго дня. Чи можна влаштуватися до вас на роботу?

Із задоволенням розглянемо всі кандидатури. Резюме надсилайте lviv(at)autodrive(dot)ua, або на одну із адрес відповідних представництв. Коли у нас з'являться нові вакансії, ми з вами зконтактуємось.

13.09.07, Анастасія

Доброго дня! Я знаю, що водій за кермом авто, що йому не належить на праві власності, повинен мати при собі тимчасовий реєстраційний талон. Якщо я орендуватиму у вас авто на вихідні, то мені також доведеться оформляти тимчасовий реєстраційний талон? Скільки часу займе процедура оформлення договору прокату і тимчасового талону?

При прокаті авто тимчасовий реєстраційний талон не вимагається. Хоча законодавчо як форма комерційних взаємовідносин прокат автомобілів детально ще не прописаний, запити, які ми подавали у відповідні державні органи, показали, що стандартний пакет документів, який ми використовуємо, не суперечить чинному законодавству. Жоден з наших клієнтів не мав непорозумінь з інспекторами ДАІ з цього приводу. Процедура без попередньо поданого замовлення для нових клієнтів займе в середньому 1-1,5 години.

22.08.07, Евгений

Добрый день! Я заинтересовался бизнесом проката АВТО! Как стать Вашим представителем в городе Днепропетровске?

По вопросам сотрудничества обращайтесь: hapanovych(at)autodrive(dot)ua, тел. 8 097 296-39-97. С подробной информацией о франчайзинговой программе компании Вы можете ознакомиться здесь.

21.08.07, Максим

Мені 21 рік. Стаж керування автомобілем досить високий, але офіційному документу (права) лише півроку. Надання мені авто в оренду неможливе при таких умовах?

Водійський стаж – це вимога страхових компаній. Теоретично у Вашому випадку авто видати можна, але у разі ДТП чи крадіжки це не буде вважатися стаховим випадком. Якщо Ви зі свого боку згодні нести повну матеріальну відповідальність за автомобіль, тоді рішення про видачу приймає директор прокатної станції у кожному конкретному випадку. Дата видачі водійських прав є наразі єдиним офіційним показником стажу керування автомобілем.

11.06.07, Юрій

Добрий день! Я мешкаю у Нью-Йорку, влітку планую їхати до батьків на Україну. Питання: чи можливо мені взяти авто в прокат на два тижні скажімо маючи Нью-Йоркські права? Якщо ні, то що потрібно, щоб не було ніяких претензій у ДАI. Чи є представництво в Києві (Борисполі)? Дуже вдячний.

На території України діють всі іноземні посвідчення водія, що відповідають вимогам міжнародної Конвенції про дорожній рух. Якщо Ваші водійські права на цей момент дійсні у Вашій країні, то проблем не виникне. Адресу київського представництва можна знайти у розділі Представництва.

7.06.07, Денис

Предусмотрена ли оплата аренды и внесение залога картой Visa/Visa Electron? Возможно ли сдать машину в аэропорту в час ночи или 4 часа утра?

Предусмотрена оплата и внесение залога картами Visa/Visa Electron, Master Сard, American Express. Залоговая сумма при этом блокируется на Вашем счету и недоступна до возвращения автомобиля.
Выход менеджера в нерабочие часы – услуга платная (см. тарифы в выбранном городе).

4.06.07, Денис

Якщо я стану Вашим клієнтом, який документ дасть мені право на керування авто (звичайно крім моїх водійських прав)?

Документами, які дають право керувати прокатним транспортним засобом є Договір прокату і Шляхових лист. Детальнішу інформацію Ви зможете отримати в одному з офісів компанії.

10.04.07, Павло

Якщо в автомобіля на час прокату, щось поламалось, але це трапилось у вихідні, як бути? 1) плата йде; 2) подорож зірвалась; 3) компенсація клієнту буде чи ні? Дякую.

У разі виходу авто з ладу з незалежних від клієнта причин плата за прокат не нараховується від моменту дзвінка до менеджера компанії (телефон працює цілодобово). Компанія покриває всі витрати на транспортування і ремонт відповідно до пред'явлених чеків, але всі деталі повинні бути узгоджені з пунктом видачі авто. Якщо поломка сталася з вини водія, він несе всі витрати, пов'язані з цим.

24.03.07

Потрібен автомобіль в оренду підприємству в м. Рівне на термін до 1 року . Чи передбачається зниження тарифу?

Зниження тарифу передбачається і обговорюється додатково. Зверніться у представництво АВТО-Драйв відповідного міста.

5.03.07, Максим

Чи можна оформити прокат одного автомобіля на двох клієнтів, і чи зміниться від цього ціна?

Така послуга називається “додатковий водій”, коли право керувати транспортним засобом отримують дві особи і це відповідно відображено у виїзних документах. Вартість послуги 5-8$ в залежності від представництва.

20.02.07 Захар

Подскажите пожалуйста, при заказе авто, он застрахован, если да то зачем залог в 800 долларов. Как мне из Москвы забронировать авто?

Залог зависит от марки автомобиля и варьирует от 300 до 1400 $. В сумму залога входит франшиза страховой компании (фиксированная сумма, которую в случае аварии или угона страховая компания не возвращает), а также из этих денег высчитывается штраф за повреждения частей автомобиля, которые не подлежат страхованию: колеса, лобовое стекло, внутреннее оснащение (например, акустическая система). Клиент несет ответственность за автомобиль в пределах залога. При сдачи автомобиля без повреждений, залог полностью возвращается.
Забронировать авто можно из сайта.