Авто-драйв

Про нас

Новини


Про нас

Коротка історія

Всеукраїнська прокатна мережа АВТО-Драйв, як і її команда, молода за віком, проте амбіційна і цілеспрямована компанія. Свою роботу ми розпочали 2004 року у місті Львові та практично із самого початку зрозуміли, що локальність станції сильно обмежує наш розвиток і можливості надання комплексних якісних послуг для клієнтів. То ж через 1,5 року успішного досвіду було прийняте рішення про побудову всеукраїнської мережі. У 2006 р. відкрилось 9 представництв переважно у Західній Україні в таких містах: Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Житомир, Рівне, Чернівці, Хмельницький, Кіровоград, Київ.

У 2007 р. до мережі приєдналось ще 10 станцій, які знаходяться у Вінниці, Запоріжжі, Херсоні, Миколаєві, Черкасах, Дніпропетровську, Донецьку, Севастополі, Харкові та Ужгороді. Ми продовжуємо активно розширюватись і робити прокат автомобілів ще доступнішим, адже щонайменше у 10 містах АВТО-Драйв була першою фірмою, що запропонувала подібні послуги. 

Послуги

Основний напрямок діяльності компанії – прокат авто без водія. У кожному представництві Ви зможете отримати новий, справний, чистий, застрахований автомобіль обраного класу з повним баком пального. Попереднє замовлення з цього сайту значно прискорить процес видачі.

Серед додаткових послуг доставка чи повернення автомобіля у межах міста, очікування в аеропорту чи на вокзалі, вихід менеджера у неробочі години. Особливістю компанії є послуга "One-way", скориставшись якою можна повернути авто у будь-якому представництві, незалежно від того, у якій точці автомобіль був виданий. Велика кількість прокатних станцій, допоможе зручно спланувати свою подорож. Ми пристосуємось до будь-яких Ваших вимог! 

Довготерміновий прокат може особливо зацікавити підприємства і організації, які не мають власного транспортного господарства, розпочинають діяльність на певній території, мають розгалужену структуру чи просто планують в короткий строк розширити свій автопарк і при цьому уникнути значних одномоментних витрат.

Найбільш розгалужена мережа представництв дозволить співпрацювати не з найнятими посередницькими структурами чи СТО, а безпосередньо з представниками компанії, які опікуватимуться сервісним обслуговуванням автопарку та наданням інших оперативних послуг по місцю перебування Вашої компанії чи філії. 

Пропоновані схеми співпраці:

  • Довготерміновий прокат – від 1 до 12 місяців (з можливістю продовження).
  • Оперативний лізинг від 1 до 4-х років (з можливістю викупу).

Переваги співпраці:

  • швидка процедура оформлення угоди і видачі автомобілів;
  • відсутність потреби вилучати з обігу значні кошти чи залучати кредитні ресурси;
  • відсутність додаткової застави;
  • можливість швидкого оновлення парку за довільний період;
  • економія коштів та часу на утримання транспортного господарства, сервісного обслуговування, ведення супровідної документації і т. д.;
  • оперативна заміна ТЗ при поломці, ДТП тощо;
  • право викупу авто (при лізингу);

Єдина турбота, яка Вам залишається, - заправка автомобіля пальним!

На Ваш запит ми готові сформувати пропозицію з оптимальними показниками вартості, кількості та класу авто. 

Прокат автомобілів з водієм – ще одна з послуг, яку пропонує Вам компанія.

Від трансферів з аеропорту чи залізничного вокзалу до обслуговування урочистих подій: весіль, корпоративних вечірок, романтичних побачень. Повністю візьмемо на себе транспортні клопоти під час Ваших ділових зустрічей, прийому гостей, VIP-персон чи делегацій. Організуємо пасажирські перевезення по Україні та закордон.  

Прокат мототехніки - наступна особливість АВТО-Драйв. У теплу пору року (переважно з квітня по жовтень) Ви зможете скористатись одно- чи двомісним скутером. Це ідеальний вибір для огляду визначних місць міста, виїзду на пікнік чи просто прогулянок та вирішення поточних справ. Прокат скутерів є порівняно недорогим, а оформлення не вимагає багато часу, додаткової документації і дозволів. Єдине, про що Вам необхідно пам'ятати, – це обережність на дорозі! 

Розрахунок - передбачений як готівковий, так і безготівковий. Оплату Ви можете здійснити у будь-який зручний для Вас спосіб. Платіжні картки: Visa/Visa Electron, MasterСard, American Express.

Плани

Стратегія розвитку Всеукраїнської прокатної компанії АВТО-Драйв із самого початку закладена в її назві. Ми хочемо організувати станцію з прокату авто і мототехніки у кожному обласному центрі та інших великих містах України. Для цього продовжуємо активно  шукати партнерів.

Ми регулярно працюємо над розширенням автомобільного парку, враховуючи запити наших клієнтів. Намагаємось робити наші послуги дешевшими і доступнішими для всіх верств населення.

Прагнемо постійно підвищувати якість сервісу і впроваджувати нові пропозиції для споживачів, щоб у кінцевому результаті створити комплексну послугу з прокату транспортних засобів під назвою АВТО-Драйв.