Авто-драйв

Прокат авто  Черкаси

Тарифи
Парк авто
Контакти

Прокат АВТО в Черкасах

Вітаємо! Якщо Ви захотіли взяти напрокат авто у Черкасах, у Вас напевне виникнуть деякі питання. Спробуємо дати відповідь на найтиповіші з них.

ЯКІ АВТО?

На сьогодні наш парк представлений чотирма марками автомобілів: DAEWOO, FORD, CHEVROLET та HYUNDAI. Отже, Ви маєте змогу обрати автомобіль на свій смак та виходячи із власних фінансових можливостей!

СКІЛЬКИ?

Ціни, звісно, різняться в залежності від класу авто… Але єдиним і незмінним є одне: ЧИМ БІЛЬША кількість діб прокату, ТИМ МЕНША ціна за добу.
Так, наприклад, за DAEWOO Lanos Ви заплатите 250 грн., якщо візьмете авто на одну добу, і 165 грн. за добу, якщо Вам потрібна машина на місяць. Більш докладну інформацію Виз можете дізнатись на нашій сторінці у розділі «Тарифи».

А ДЕШЕВШЕ?!

Якщо ж авто Вам потрібне на більш тривалий термін, ми обговоримо з Вами ціну додатково.
Якщо Ви вже втретє скористувалися нашою послугою – Ви наш постійний клієнт. Для Вас у нас передбачені знижки.
Якщо Ви орендуєте у наших партнерів, компанії «WELCOME», квартиру подобово – маєте знижку на авто!

ЯК ШВИДКО?

Якщо Ви вперше звернулись до черкаського офісу АВТО-Драйв без попереднього резервування, процедура оформлення документів, підготування і видачі авто займе близько двох годин. Тому бажано заздалегідь подати хоча б свої данні: коли настане час видачі авто, менеджер вже встигне підготувати необхідні документи. Якщо ж Ви зробили попереднє замовлення на нашому сайті, видача автомобіля займе близько 20 хв. Так само спрощується процедура для клієнтів, які вже хоч раз користувалися послугами компанії АВТО-Драйв.

ДО ТОГО Ж:

Черкаське представництво працює за всіма стандартами мережі АВТО-Драйв, які передбачають наступне:
• всі прокатні автомобілі є нові і проходять регулярний техогляд;
• вони застраховані ОЦВ і КАСКО;
• оплатити послуги можна платіжними картками різних типів, готівкою або ж перевести кошти по безготівковому розрахунку;
• нашими клієнтами можуть стати як громадяни України, так і іноземці, як фізичні, так і юридичні особи.

І НА ОСТАНОК…

Наша компанія знаходиться у постійному русі, стрімко розвивається і прагне досягти максимум результатів в усіх напрямках своєї діяльності. Наше гасло: «Наш сервіс має бути бездоганним!» Звернувшись до нас, Ви можете на це розраховувати!