Авто-драйв

Прокат авто  Чернівці

Тарифи
Парк авто
Контакти

Прокат авто в Чернівцях

Ми раді вітати Вас у славному місті Чернівці!

Оренда автомобіля допоможе у повній мірі оцінити красу нашого міста, яке відзначається великою кількістю пам'яток культурної та історико-архітектурної спадщини. Радимо оглянути унікальне архітектурне середовище історичного центру міста, у т. ч. Театральну площу, де найбільша концентрація цікавих об'єктів екскурсійного огляду. Прокат авто зробить легкодоступними інші місця, у яких варто побувати, зокрема Національному природному парку "Вижницький", печері Довбуша; вражаючими є споруди Хотинської та Кам'янець-Подільської фортець. Близькість до кордонів з Румунією і Молдовою сприяє підвищенню ділової активності, тому автопрокат часто є чудовим рішенням для владнання різноманітних справ як для гостей, так і для місцевих мешканців.

Парк автомобілів

Автомобільний парк чернівецького представництва компанії АВТО-Драйв представлений такими авто: ВАЗ-21140, ВАЗ-21150, Renault Kangoo. Запропоновані автомобілі — нові, проходять регулярні техогляди, а також застраховані за системами ОЦВ і КАСКО.

Порядок обслуговування

Для отримання авто в оренду, насамперед, Вам необхідно зарезервувати автомобіль, заповнивши відповідну анкету на нашому сайті або безпосередньо в офісі представництва АВТО-Драйв. При цьому громадянам України необхідно мати з собою такі документи: паспорт, ідентифікаційний код, водійські права. Процедура оформлення документів і отримання авто на прокат нескладна і максимально спрощена. Якщо Ви наш постійний клієнт, то видача автомобіля займе вдвічі менше часу.

Тарифи і форма оплати

Ми пропонуємо гнучкі тарифи прокату авто. Вартість доби прокату зменшується пропорційно до терміну оренди транспортного засобу, тобто на чим більшу кількість днів Ви берете авто — тим менше коштів Вам потрібно заплатити. До того ж у нас передбачені знижки для наших постійних клієнтів. Оплату Ви можете здійснити готівкою, платіжною карткою або по безготівкому рахунку. Ціну оренди авто на термін понад один місяць обговоримо додатково.

Додаткові послуги

Для комфорту подорожей наших клієнтів ми надаємо широкий спектр додаткових послуг, а саме:

- доставка/повернення авто в межах міста;
- очікування в аеропорту чи на вокзалі;
- вихід менеджера, водія в неробочий час;
- миття авто, хімчистка салону, заправка пальним.

(Зауважимо, що авто на прокат видається чисте з повним баком пального і повертається у такому ж стані.)
Послуга “One-way”дозволить Вам взяти машину на прокат в одному з офісів компанії та повернути її у будь-якому представництві АВТО-Драйв, які розташовані по всій території України.
Краса цього міста неповторна і дійсно “краще один раз побачити, ніж сто разів почути”.
Гостинно запрошуємо відвідати Буковину та її столицю — Чернівці, скориставшись нашими послугами у зручний для Вас час!