Авто-драйв

Прокат авто  Дніпропетровськ

Тарифи
Парк авто
Контакти

Прокат автомобілів у Дніпропетровську

Раді вітати Вас у Дніпропетровську – великому промисловому і діловому центрі України. Якщо ви здійснюєте робочу подорож чи відвідуєте родичів або друзів, оренда автомобіля зробить ваше перебування тут приємним і мобільним.

Для мешканців міста прокатне авто стане у пригоді під час тимчасової відсутності особистого транспорту, або ж коли Ви користуєтесь автомобілем лише зрідка для поїздок за місто на вікенд, у відпустку чи для інших справ. У такому випадку витрати коштів і часу на обслуговування будуть значно менші, ніж при купівлі власного авто. Скористатись автомобілем на прокат корисно навіть для здійснення тест-драйву перед придбанням обраної марки.

Для підприємств і організацій буде цікавим довготерміновий прокат за спеціальними тарифами.

Парк автомобілів

Пропонуємо в оренду автомобілі чотирьох моделей: Daewoo Lanos, Chevrolet Aveo, Nissan Almera Classic, Chevrolet Epica. Всі авто нові (не старші двох років), проходять регулярний техогляд і підтримуються у відмінному технічному стані, а також застраховані по системі КАСКО і ОЦВ.

Як замовити?

Щоб взяти авто на прокат, потрібно заповнити відповідну форму. Це можна зробити з цього сайту, зателефонувавши нам або завітавши в офіс. Контактна інформація тут. Не забудьте взяти з собою паспорт і водійські права. Необхідною умовою є також заставна сума у розмірі 1500-3000 грн. (залежить від марки авто). Форма розрахунку – будь-яка зручна для Вас.

Додаткові послуги

Подамо автомобіль у будь-яку точку міста чи області. Повернути його можна у будь-якому представництві АВТО-Драйв по всій Україні. Серед інших послуг - очікування в аеропорту, на вокзалі; вихід менеджера в неробочий час; прокат автомобіля з водієм. Якщо Ви гість міста і не визначились ще де зупинитись – зможемо порекомендувати Вам квартиру подобово. Для клієнтів АВТО-Драйв знижка на житло - 10%.

Для довгострокового прокату можлива купівля нових авто під замовлення.