Авто-драйв

Прокат авто  Івано-Франківськ

Тарифи
Парк авто
Контакти
Прокат автомобілів у Івано-Франківську

Парк автомобілів

Економ-клас. Для вирішення поточних справ чи поїздок з мінімальними затратами ідеально підійде оренда недорогих і невибагливих авто групи ВАЗ або економічного FIAT Siena з кондиціонером, котрий забезпечить комфорт пересування, навіть якщо Ваше авто тимчасово на ремонті.
Позашляховики. Почувати себе впевнено і зручно у гірській місцевості дозволить взятий на прокат Hyundai Tucson. Менш зручна, але досить надійна і випробувана «Нива» допоможе милуватись тими ж краєвидами утричі дешевше.
Мінівен Chevrolet Tacuma з просторим салоном - чудовий варіант для подорожей сім’ї, невеликої компанії, навіть при наявності великої кількості речей.
Класика. Елегантні та динамічні Chevrolet Lacetti і Peugeot 307 пасуватимуть у будь-якій ситуації, у тому числі для ділових зустрічей чи навіть урочистих подій.
Парк регулярно оновлюється і складається з нових автомобілів, які ми підтримуємо в чудовому технічному стані, здатному нести навантаження на гірських дорогах.

Оплата

Тарифи традиційно гнучкі та залежать від терміну прокату. Такі ж традиційні знижки для постійних клієнтів. Вартість оренди строком більше місяця обговорюємо додатково. Оплата у будь-який зручний для Вас спосіб: приймаємо платіжні картки різних типів, готівку, безготівковий розрахунок.

Корпоративним клієнтам

Якщо Ваша компанія лише починає діяльність у регіоні чи організація власного автомобільного господарства і значні одномоментні витрати на транспорт не є економічно виправданим на даному етапі розвитку, пропонуємо послугу довготермінового прокату за спеціальними тарифами. Основна перевага – витрати як при оперативному лізингу, але більша гнучкість. Швидко здійснимо заміну при поломці, ДТП чи просто, коли виникне тимчасова необхідність в автомобілі вищого класу. Після завершення терміну оренди є можливість викупу. На Ваше замовлення здійснимо закупівлю обраних марок авто.

Туристам

Івано-Франківщина – один із найбільш відвідуваних регіонів України. Вам, безумовно, буде зручно скористатися послугами найближчої прокатної станції в Івано-Франківську, незалежно від того, чи плануєте відвідати лише сам обласний центр, чи також ближні курортні регіони, зокрема такі як Яремча, відомого як своїм літнім, так і зимовим відпочинком, санаторіями, пансіонатами тощо; чи гірськолижних курортів Буковель, Ворохта, Яблуниця, Драгобрат. В останньому, до речі, сніговий покрив зберігається практично до травня місяця. Орендований автомобіль стане у пригоді і при відвідинах таких місць як Косів – столиці гуцульського народного мистецтва, Галича – історичного центру або бальнеологічного низькогірного курорту у с. Татарів та інших. Ми допоможемо, щоб Ваше перебування тут було приємним і добре організованим. При необхідності влаштуємо зустріч на вокзалі і надамо обраний Вами автомобіль. Можливий також прокат з водієм і трансфери до місця відпочинку. Надаємо послуги – бронювання готелів,відпочинкових комплексів та приватних садиб.

Замовлення

Видачу автомобіля значно прискорить попереднє резервування. Його можна зробити на цьому сайті або зконтактувавшись з нами безпосередньо. Для постійних клієнтів передбачені знижки.