Авто-драйв

Прокат авто  Херсон

Тарифи
Парк авто
Контакти

Прокат авто у Херсоні

Шановні пані та панове, відвідавши Херсонську область, Ви маєте можливість побувати в заповіднику Асканія Нова, відпочити в комфортабельних пансіонатах на узбережжі Чорного і Азовського морів, а також помилуватись багатьма іншими визначними місцями. Для зручності пересування пропонуємо Вам скористатися послугами представництва компанії АВТО-Драйв у Херсоні. 

Прокат автомобілів в місті Херсон - це швидкість, надійність, безпека, зручність і комфорт.

Замовлення

Оформлення замовлення займе не більше, ніж 30 хв.
З настанням літнього періоду бронювати автомобіль бажано швидше, ніж за 4-5 днів. Замовлення можна оформити як в офісі компанії, так і на сайті www.autodrive.ua.

Безпека

Всі прокатні автомобілі нові і проходят регулярний техогляд кваліфікованими фахівцями перед кожною видачею авто. Також автомобілі застраховані за системами ОЦВ і КАСКО в одній з найбільших страхових компаній, яка має представництва у всіх обласних центрах і великих містах України. Вартість страхівки входить у вартість оплати за прокат.

Оплата

Оплата здійснюється платіжними і кредитними картками різних типів будь-якої країни світу і готівкою, можливий безготівковий розрахунок.

Послуги

Також надається широкий спектр додаткових послуг, такі як: зустріч клієнта в аеропорту, на вокзалі в будь-якому місті України; виклик менеджера в готель або офіс; обслуговування у вихідні і святкові дні; доставка автомобіля в готель або в будь-яке зручне для клієнта місце.
Можливий довготерміновий прокат на вигідних умовах або лізинг.