Авто-драйв

Прокат авто  Хмельницький

Тарифи
Парк авто
Контакти
Прокат авто у Хмельницькому

Представництво тимчасово не працює. Вибачте за незручності.

Найближчі прокатні станції у які ви можете звернутися: Тернопіль, Вінниця, Івано-Франківськ

Вас вітає представництво компанії “АВТО-Драйв” у м.Хмельницький!

Ми раді запропонувати Вам у прокат автомобілі різного плану для вирішення бізнесових питань, відпочинку та інших цілей. Наше завдання – забезпечення надійності, безпеки та комфорту Вашого руху!

Модельний ряд

До Ваших послуг пропонуємо автомобілі економ та середнього класу
Економ клас - Daewoo Nexia та Daewoo Lanos.
Середній клас-Chevrolet Lacetti та Fiat Doblo.

Вартість послуг

В залежності від класу автомобіля вартість прокату коливається в межах від 180 грн. до 342 грн. за добу. Мінімальний термін прокату авто-6 год. Після того, як Ви брали авто у нас 2 рази, Ви стаєте нашим постійним клієнтом, що дає Вам право на певні знижки прокату. Якщо автомобіль потрібен на термін понад 1 місяць, оплата за прокат обговорюється додатково з суттєвими знижками.

Характеристика автомобілів

Кожен автомобіль, який надається у прокат, є віком до 5 років, що за світовими нормами вважається як новим. Для зручності та комфорту експлуатації автомобілі обладнано CD MP3 автомагнітолами, сигналізаціями з центральними замками, тонуванням вікон. Усі транспортні засоби проходять постійний технічний огляд та обслуговування, являються надійними в експлуатації та завжди готові задовольнити Ваші потреби.

Оформлення прокату авто

Якщо Ви перший раз завітали до офісу представництва компанії Авто-Драйв у м. Хмельницький, оформлення прокату автомобіля займе близько однієї години, Вам потрібно мати при собі громадянський паспорт, водійські права та ідентифікаційний код. Замовлення авто через Інтернет або по телефону суттєво знизить термін оформлення договору прокату. Якщо ж Ви уже користувалися нашими послугами, процес видачі автомобіля у прокат займе від 15 до 30 хвилин, при потребі наш менеджер доставить автомобіль у вказане місце для економії Вашого часу. Ми раді надати послуги прокату як громадянам України, так і громадянам інших країн.

Безпека

Безпеку руху прокатного автомобіля компанії Авто-Драйв гарантує страхова компанія “Універсальна”, де усі авто застраховані по системі ОЦВ та КАСКО. Загалом ніхто не може гарантувати безпеку руху краще, ніж водій транспортного засобу, тому ми надіємось на поміркованість, розважливість та відповідальність клієнта при експлуатації автомобіля.

Оплата

Для зручності клієнта нас задовольнить будь-яка форма розрахунку: готівка, безготівковий розрахунок, платіжні картки різних типів.

Авто-Драйв у м. Хмельницький

Хмельниччина славиться своїми історичними пам’ятками таких районів, як Кам’янець-Подільський, Летичів, Нетішин, а також  займає передове місце в Україні по розвитку економіки. Представництво компанії Авто-Драйв у Хмельницькому з радістю запропонує автотранспорт для пересування по Хмельницькій області та Україні для максимального задоволення Ваших потреб під час відпочинку, вирішення комерційних питань, та на інші випадки життя, коли у вас виникне потреба в автотранспорті.

Завжди раді Вашому візиту до нас!