Авто-драйв

Прокат авто  Київ

Тарифи
Парк авто
Контакти

Прокат автомобілів у Києві

Авто на прокат без водія

Пропонуємо в оренду лише нові автомобілі, що знаходяться в чудовому технічному стані, проходять регулярні техогляди, а також застраховані по системам ОЦВ і КАСКО. Процедура видачі максимально проста і швидка, особливо якщо резервування було здійснене заздалегідь. Зарезервувати можна по телефону, електронною поштою або з цього сайту – як вам зручніше. Видаються авто з повним баком пального і чисті (приймаються у такому ж стані). Коли вирушатимете за автомобілем, не забудьте необхідні документи. З їх переліком можна ознайомитись тут .

Прокат авто з водієм

Ця послуга не вимагає жодних документів, часу і зусиль з вашого боку. У вартість оренди входять витрати на пальне. Автомобілі чисті ззовні і всередині, без зайвих позначень автопрокату чи таксі. Крім окремих клієнтів, обслуговуємо також групи на комфортабельних мікроавтобусах. Пасажиромісткість – сім осіб, не враховуючи водія.

Додаткові послуги

Видача автомобіля у будь-якій точці Києва, зустріч і очікування в аеропортах Жуляни та Бориспіль чи на вокзалі. Оформлення документів для додаткового водія дозволить зручно подорожувати на далекі відстані, чи ефективно використовувати прокатний автомобіль у місті. Якщо ви не встигли заправити чи помити авто перед поверненням – не турбуйтесь, ми зробимо це за вас, якщо, звичайно, вас влаштують тарифи на додаткові послуги автопрокату.

Довготерміновий прокат

Без сумніву зацікавить підприємства та організації. Довготерміновий прокат – це прокат на термін понад один місяць за спеціальними тарифами. Вигідний тим, що позбавляє необхідності організовувати власне автомобільне господарство і не вимагає значних одномоментних витрат на закупівлю авто. У разі ДТП, ремонту чи тимчасової необхідності в автомобілі вищого класу – здійснимо оперативну заміну. Під замовлення закупимо авто необхідної марки з можливістю викупу після завершення терміну оренди. При цьому – мінімум документообігу.

Оплата

Оплатити прокат автомобіля можна будь-яким зручним способом: готівка, безготівковий розрахунок, платіжні картки різних типів. Передбачена знижка постійним клієнтам, гарантована знижка учасникам усіх дисконтних програм АВТО-Драйв.