Авто-драйв

Прокат авто  Львів

Тарифи
Парк авто
Контакти

Прокат автомобілів у Львові

Широкий вибір моделей

Автопарк представництва компанії АВТО-Драйв® у Львові складається з автомобілів різного класу - від економ до люкс.
Модельний ряд Hyundai: Getz, Accent, Elantra, Sonata - підкреслить Ваш статус, допоможе вирішити особисті чи бізнесові питання, здійснити подорож. Hyundai H-1 (minibus) – зручний для поїздок групою до 9-ти осіб.
Представницькі автомобілі Toyota Camry надаються з водієм для важливих персон і урочистих подій.

Оперативність обслуговування

Для клієнта, який вперше завітав до львівського офісу компанії АВТО-Драйв без попереднього резервування авто, оформлення документів займе близько години. При попередньому замовленні, яке можна зробити на нашому сайті, автомобіль можна буде отримати через 15-20 хв. Це стосується і клієнтів, які вже користувалися послугами АВТО-Драйв.

Безпека

Всі прокатні автомобілі нові і проходять регулярний техогляд. Також авто застраховані за системами ОЦВ і КАСКО. Однак ми сподіваємось, що клієнт буде бережно ставитись до прокатного авто, як до свого власного.

Гнучкі тарифи

Вартість доби прокату  зменшується пропорційно до терміну на який орендується автомобіль і може опускатись до 50% від початкової. У нас також передбачені знижки постійним клієнтам. Мінімальний тариф за одну добу прокату становить 220 грн/доба на місяць. Ціни на довготривалий прокат (терміном понад місяць) обговорюються додатково.

Зручна оплата

Ми приймаємо платіжні картки різних типів, готівку, безготівковий розрахунок.