Авто-драйв

Прокат авто  Одеса

Тарифи
Парк авто
Контакти
Прокат авто в Одесі

Автопарк

Прокат автомобілів в Одесі пропонує тільки нові автомобілі, які знаходяться в експлуатації не більше 2-х років. Машини проходять ретельний техогляд після кожного прокату і відповідають всім нормам безпеки. Всі авто застраховані. Автопарк регулярно поповнюється і оновлюється, актуальний перелік доступних марок дивіться в розділі парк авто.

Ціни

У нас помірні ціни на прокат авто. Крім того ви можете оптимізувати витрати на оренду, обравши зменшене або збільшене обмеження пробігу, або без обмеження, в залежності від особливостей планованої поїздки. Надається послуга прокату "без застави", в рамках якої відповідальність за автомобіль можна повністю покласти на страхові компанії. Оплату приймаємо зручним для вас способом: готівкою, безготівковий розрахунок, кредитна карта. Додаткова плата за попереднє бронювання не стягується.

Додаткові послуги

Представництво в Одесі надає всі стандартні послуги прокату автомобілів: доставка автомобіля в будь-яку точку міста і області, оформлення другого водія, видача в неробочий час, очікування в Аеропорту / на вокзалі. Передбачена послуга прокату з водієм, трансфери, оренда для урочистих подій. Пропонуємо оренду додаткових аксесуарів - GPS-навігатора, дитячого крісла та ін.

Туризм

Одеса - унікальне місто і ми допоможемо Вам в цьому переконатися. В офісі Ви зможете отримати повну інформацію про місто, популярні туристичні маршрути, екскурсії, найближчі події та заходи, а також замовити на них квитки.