Авто-драйв

Прокат авто  Рівне

Тарифи
Парк авто
Контакти
Прокат автомобілів у м. Рівне

Представництво тимчасово не працює. Вибачте за незручності.

Найближчі прокатні станції, у які ви можете звернутися: Львів, Тернопіль

 

Для багатьох людей прокат автомобіля стає необхідністю. Ваш автомобіль тимчасово на ремонті? Ви плануєте здійснити ділову поїздку чи відпочити за містом? Вам потрібно оновити автопарк свого підприємства? Оренда автомобіля — ідеальне рішення в будь-якому випадку. Автопрокат — свобода руху без обмежень!

Зручність, безпека, чудовий дизайн

Таке поєднання характерне для усіх авто рівненського представництва компанії АВТО-Драйв, а саме: Shevrolet Aveo. Lada Kalyna (sedan), Lada Kalyna (hatchback), Hyundai Sonata, Geely MK. Ви неодмінно у цьому переконаєтесь, скориставшись послугами прокату. Також прокатні автомобілі нові і проходять регулярний техогляд. Усі авто застраховані за системами ОЦВ і КАСКО. Комфорт, надійність і привабливий дизайн автомобілів гарантуюють Вам незабутню подорож!

Етапи отримання авто на прокат

1. Попереднє замовлення на нашому сайті, по телефону або безпосередньо в офісі;
2. Оформлення документів на прокат автомобіля (15-20 хв.);
3. Видача авто.

Для клієнта, який вперше завітав до рівненського офісу компанії АВТО-Драйв без попереднього резервування, оформлення документів займе близько години. Наявність електронної бази сприяє максимальному спрощенню процедури для постійних клієнтів.

Вартість і оплата

Вартість доби прокату зменшується пропорційно до терміну, на який орендується автомобіль, і може сягати 50% початкової. Передбачені знижки постійним клієнтам.
Мінімальний тариф – 220 грн/доба за один день прокату і 110 грн/доба за місяць. Ціни на довготривалий прокат (терміном понад місяць) обговорюються додатково. Оплатити послуги прокату Ви зможете за допомогою платіжних карток різних типів, готівки або по безготівковому розрахунку.

Додаткові послуги

Підтримуємо стандартний для мережі набір додаткових послуг. Серед них - очікування в аеропорту, на вокзалі; вихід менеджера в неробочий час; видача авто у будь-якій точці міста чи області; повернення автомобіля у будь-якому представництві АВТО-Драйв по всій Україні. З цінами на них Ви зможете ознайомитись у розділі Тарифи прокату авто.