Авто-драйв

Прокат авто  Севастополь

Парк авто
Контакти

ПРОКАТ АВТОМОБІЛІВ У КРИМУ. СЕВАСТОПОЛЬ

Великий вибір

Парк, що складається з понад 20-ти автомобілів, допоможе вибрати авто на будь-який смак, будь-який випадок і за прийнятною ціною. Економ-клас представлений прокатними автомобілями Лада, Daewoo Lanos і Таврія. Увага! Один з найнижчих тарифів на оренду автомобіля в Кримувід 60 до 100 грн. за добу коштує Таврія-нова, і Ваша поїздка буде дійсно економна.
Для любителів кабріолетів у нас є декілька варіантів, а тим, хто віддає перевагу строгому стилю, можемо запропонувати Mitsubishi Lancer, Daewoo Nubira або Volvo 744.
Для великої сім'ї чи невеликої компанії, поза сумнівом, підійде Nissan Vanette на 6 місць.
Таврія-пікап і вантажопасажирська «Газель» допоможуть перевезти невеликі вантажі.

Прокат автомобіля з водієм

Мікроавтобус Ford Transit на 8 місць обладнаний мікрофоном, СD, DVD, TV, повністю пристосований для проведення екскурсій, трансферів, зустрічей делегацій. А наддовгий Chevrolet на 12 місць з диваном уздовж всього салону користується великою популярністю на весіллях, презентаціях, зустрічах шанованих гостей. Пиво, яким заповнений холодильник, - подарунок від фірми!

Оренда автомобіля з ручним управлінням

Для клієнтів з особливими потребами спеціальна пропозиція – автомобіль "Славута" з ручним управлінням для водіїв з однією діючою ногою. Наскільки нам відомо – це єдиний прокатний автомобіль для інвалідів у всій країні. Мінімальна вартість на добу - 80 грн. Відчуйте свободу руху, навіть, якщо Ваша нога зараз у гіпсі.

Безпека

Автомобілі є нові з пробігом у межах 1 000 - 60 000 км. Регулярні техогляди, ремені безпеки, низькоаварійний білий колір у більшості авто, центральний замок і сигналізація, відсутність тонування на вікнах. Телефони працюють цілодобово, ми завжди на зв'язку і готові проконсультувати у будь-якій ситуації.
Багато хто боїться подолати бар'єр - адже авто чуже. Будьте уважні, обережні і, звичайно, тверезі. Через добу наша машина стане вашою улюбленою.

Страхування

Всі автомобілі застраховані за системою ОЦВ з франшизою 510 грн. Клієнт може застрахувати автомобіль в офісі компанії з обмеженням відповідальності у розмірі застави. Вартість 30 грн. У іншому випадку при виникненні ДТП з вини клієнта, останній оплачує повну вартість ремонту. Застава складає 1 000 - 2 000 грн. Для громадян інших країн і водіїв зі стажем водіння до 3-х років розмір застави зростає на 1 000 грн.

Додаткові послуги

На ваше прохання подамо автомобіль у будь-яку точку Криму, а по закінченні терміну оренди заберемо там, де Вам буде зручно. Повернути авто можна також і в одному з представництв АВТО-Драйв за межами півострова по всій території України. Існує система бронювання автомобілів, у тому числі і через сайт, яка значно прискорить процес видачі. Для постійних клієнтів передбачені знижки.
Любителям відпочинку подалі від цивілізації надаємо велику кількість додаткових послуг: оренда наметів, спальних мішків, казанків, повний комплект для стоянки (дрова, посуд, сокира і т. д.). У офісі представництва є колекція туристичних книг по Криму. Ми із задоволенням запропонуємо Вам повні описи розроблених маршрутів і всі необхідні карти для вдалої подорожі. Приїжджайте, у нас є на що подивитися!