Авто-драйв

Прокат авто  Тернопіль

Тарифи
Парк авто
Контакти
Прокат автомобілів у м. Тернопіль

Модельний ряд

Автомобільний парк тернопільського представництва компанії АВТО-Драйв, єдиної на даний час автопрокатної станції у місті, складається переважно з автомобілів економ класу. Модельний ряд представлений автомобілями LADA: 21140, 21124, 11183 „Калина”, що є економічними як в експлуатації, так і в обслуговуванні. Це робить їх доступними широкому колу населення: для відпочинку, для ділових подорожей, для ознайомлення з пам'ятками культури Нашого Краю та інших поїздок.

Порядок обслуговування

Процедура оформлення документів і отримання авто на прокат - нескладна і максимально спрощена. При наявності всіх необхідних документів (паспорта, водійських прав, ідентифікаційного коду – для громадян України) для клієнта, який вперше звернувся до тернопільського офісу компанії АВТО-Драйв без попереднього резервування, вона займає близько 40-50 хв. Наявність бази даних дозволяє вдвічі прискорити процедуру для кола постійних клієнтів, а також тих, хто хоча б раз вже користувався послугою оренди автомобіля у Тернополі. Повернення можна здійснити у будь-якому представництві АВТО-Драйв по всій території України.

Страхування і технічний стан прокатних автомобілів

Всі прокатні автомобілі повністю застраховані (ОЦВ і КАСКО). Автомобілі своєчасно проходять технічний огляд і обслуговування. Автомобільний парк новий. Він поступово зростає і постійно оновлюється.

Тарифи прокату

Вартість доби прокату зменшується пропорційно до терміну оренди автомобіля і може сягати 50% від початкової.
Передбачені знижки для постійних клієнтів та корпоративних партнерів.
Ціни на довготривалий прокат (більше місяця) обговорюються додатково.

Форми оплати

Можливий розрахунок як готівкою, так і безготівковий розрахунок.

Прокат мототехніки (скутерів)

Інший вид послуг, що надається тернопільським представництвом АВТО-Драйв – прокат мототехніки, а саме одномісних моторолерів з об'ємом двигуна до 50 см. куб. (не потребують пред'явлення прав водія). Вартість прокату – від 30 до 5 грн. за годину, в залежності від тривалості прокату.