Авто-драйв

Прокат авто

Основні вимоги
Умови

Умови прокату авто і зобов'язання

 
Надаємо Вам інформацію щодо умов і зобов'язань, які вступають у силу під час прокату автомобіля.

Тарифи на прокат

Тарифи при прокаті ТЗ без водія включають витрату змащувальних матеріалів, технічне обслуговування, страхування за системами ОЦВ і КАСКО, але не враховують пальне. Тариф за добу стягується із розрахунку передачі ТЗ у користування клієнту на 24 години. Якщо продовження прокату не обумовлено наперед і клієнт перевищив час прокату на 1 годину, то плата за прокат стягується за наступну добу в повному розмірі. У випадку необхідності продовжити прокат на декілька годин Наймач зобов'язаний попередити про зміни щодо прокату за 6 годин до закінчення терміну прокату. У цьому разі можлива погодинна оплата. При довготерміновому прокаті ТЗ (понад 1 місяць) передбачені знижки від вказаних тарифів.

Відповідальність наймача

При викраденні найманого ТЗ, пошкодженні скла ТЗ, пожежі, а також інших дій зловмисників чи самого Наймача, у результаті яких було завдано збитків ТЗ або майну, що знаходиться у ньому, Наймач несе відповідальність відповідно до Договору прокату ТЗ. Наймач також несе відповідальність за технічний і експлуатаційний стан ТЗ на період його прокату, відповідно до договору страхування, Договору прокату ТЗ та інструкцій виробника.

Обмеження відповідальності при пошкоджені, знищенні чи викраденні ТЗ

У разі придбання послуги, межа відповідальності Наймача за пошкодження, знищення чи викрадення ТЗ є фіксованою і регулюється Договором прокату.

Застава

Сума застави за ТЗ на час прокату складає 1600-7000 грн. (залежно від моделі ТЗ), вноситься Наймачем у момент підписання Договору прокату ТЗ. Застава повертається Наймачу одразу ж після повернення ТЗ Наймодавцю.

Мінімальний вік Наймача

Мінімальний вік Наймача - 21 рік. Наймач повинен пред'явити посвідчення водія з моменту видачі якого пройшло не менше 2-х років і свій паспорт, а також документи, які зазначені у розділі “Основні вимоги”. Посвідчення водія повинне бути дійсним для використання на території України.

Іноземні громадяни

На території України діють всі іноземні посвідчення водія, що відповідають вимогам міжнародної Конвенції про дорожній рух.

Прокат ТЗ із водієм

За детальнішою інформацією про умови прокату ТЗ із водієм Ви можете звернутися у відділ обслуговування до менеджера відповідного представництва.

Пальне

Автомобілі надаються у прокат з повним баком пального. На момент повернення автомобіль має бути повністю заправленим.

Виїзд за кордон

Можливість виїзду за межі України на прокатному ТЗ необхідно узгоджувати з представництвом, у якому плануєте взяти автомобіль.

Штрафні санкції

У разі втрати документів на керування ТЗ та ключів автомобіля Наймач сплачує штраф у розмірі 2500 грн.

 

Увага! Дії у випадку непередбачених ситуацій

 

Завжди необхідно терміново викликати міліцію/ДАI і повідомити прокатну фірму:

  • у випадку ДТП або пошкодження транспортного засобу;
  • нанесення травми, матеріальних збитків третіми особами;
  • при підозрі на викрадення, викраденні транспортного засобу чи його частин;

Більш докладна інформація знаходиться у Договорі прокату ТЗ.