Авто-драйв

Прокат авто  Вінниця

Тарифи
Парк авто
Контакти
Прокат авто у Вінниці

Свобода руху при мінімальних затратах, швидкість, надійність, безпека, зручність і комфорт – запорука прокату автомобіля у Вінниці.

Зручність і комфорт

Допоможе відчути Hyundai Аccent (з ручною чи автоматичною трансмісією). Поїздка буде зручною і комфортною у будь-яких умовах: на відпочинку з родиною або у мандрах з друзями (всі авто оснащені сучасними МР3-програвачем і кондиціонером).

Повноцінний седан бізнес класу Skoda Superb (надається з водієм) стане Вашим надійним партнером на ділових зустрічах, у бізнес поїздках, а комфортабельний Hyundai Н-1 (міні бус для 9-ти осіб) допоможе зустріти делегацію, провести корпоративні заходи або зручно і комфортно подорожувати з сім’єю без обмежень багажу і кількості членів сім’ї.

Надійність і безпека

Гарантом безпеки і надійності є такі чинники:

  • Повна страхівка ОЦВ і КАСКО у провідних страхових компаніях;
  • Регулярний технічний огляд і перевірка технічного стану, у тому числі перед виїздом автомобіля.
  • Всі транспортні засоби нові та оснащені сучасними засобами безпеки, проте компанія щиро сподівається на вашу уважність як на дорозі, так і на те, що Ви не залишите автомобіль без нагляду.

Швидкість

Багатьох здивує вже в офісі Вінницького відділення компанії АВТО-Драйв. Якщо Ви постійний клієнт – автомобіль можна отримати швидше, ніж  викликати таксі (15-20хв.), при цьому якщо Ви обмежені у часі, менеджер підвезе авто до Вас у вказане місце. Також набагато швидшою буде процедура, якщо Ви попередньо зарезервуєте автомобіль та надасте необхідну інформацію про себе, у тому числі й через Інтернет (30-40хв.). Якщо Ви вперше звернулись у компанію АВТО-Драйв – Вас приємно здивує схема нашої роботи, індивідуальний підхід до кожного клієнта з пропозицією персонального пакету послуг та тарифів саме для Вас. Вже максимум через одну-дві години ми побажаємо Вам щасливої подорожі за кермом автомобіля.

Мінімум затрат

Автомобілі економ класу LADА 21093 і 21099 – допоможуть бути максимально мобільним всього за 230 грн. за добу (до того ж вартість доби прокату пропорційно зменшується при збільшенні терміну прокату), 125 грн. за добу авто обійдеться Вам, якщо взяти його на місяць.

Раді будемо Вас бачити у Вінницькому офісі компанії Авто-Драйв!