Авто-драйв

Прокат авто  Запоріжжя

Тарифи
Парк авто
Контакти
Прокат автомобілів у Запоріжжі

 

Парк автомобілів 

Економ-клас. Для вирішення поточних справ чи поїздок з мінімальними витратами ідеально підійде оренда недорогих авто ВАЗ-івської групи або економного Geely CK з кондиціонером, який забезпечить  комфортне пересування, навіть якщо Ваш автомобіль тимчасово у ремонті.

Мінівен Honda FR-V з просторим салоном прекрасний варіант для сім’ї, невеликої компанії або коли у вас велика кількість речей.

Класика. Елегантні і динамічні Nissan Almera і Geely MK підійдуть у будь-якій ситуації, в тому числі для ділових зустрічей  і навіть урочистих подій.

Парк регулярно оновлюється і складається з нових машин, які ми підтримуємо в чудовому технічному стані, щоб надати бездоганну надійність під час прокату.

Оплата

Тарифи традиційно гнучкі і залежать від тривалості прокату. Такі ж традиційні знижки для постійних клієнтів. Вартість оренди терміном більше місяця обговорюється додатково. Оплата  в зручний для Вас спосіб: приймаються платіжні картки різних типів, готівка, перерахунок.

Корпоративним клієнтам

Якщо Ваша компанія розпочинає діяльність в регіоні  або організація власного автопарку і значні витрати на транспорт не є економічно обгрунтованими для Вас на даному етапі розвитку, пропонуємо послугу довготермінового прокату. Основна перевага – витрати  як  при оперативному лізингу, але з більшою гнучкістю.  Швидко зробимо заміну при поломці, ДТП або коли виникне тимчасова необхідність у авто вищого класу. Після завершення терміну оренди є можливість викупу. На Ваше замовлення закупимо вибрані Вами марки авто.

Туристам

Запоріжжя – великий адміністративний , культурний і промисловий центр півдня України. Назва «Запоріжжя» пов'язана зі знаменитими Дніпровськими порогами, що тягнувся від острова Хортиця на 90 км вгору за течією Дніпра, які заважали судноплавству.

Наше місто - це близько 1500 проспектів, вулиць, провулків, площ, парків і скверів. Проспект Леніна - одна з найбільш протяжних магістралей в Європі. Він починається біля залізничного вокзалу Запоріжжя-1 і, перетинаючи все місто, закінчується біля стін ДніпроГЕСу. Хортиця - найбільший острів на Дніпрі: його довжина становить 12 км, загальна площа - близько трьох тисяч гектарів. Лівобережну і правобережну частини міста з островом пов'язують арочні мости, побудовані за проектом інженера Преображенського.

Замовлення

Видачу автомобіля значно прискорить попереднє резервування. Його можна здійснити через цей сайт або зв'язавшись з нами безпосередньо.

Для постійних клієнтів передбачені знижки.