Авто-драйв

Прокат авто  Житомир

Тарифи
Парк авто
Контакти

Прокат автомобілів у Житомирі

Представництво тимчасово не працює. Вибачте за незручності.

Найближчі прокатні станції, у які ви можете звернутися: Київ, Вінниця.

Оцінити неповторність даного регіону Ви зможете, скориставшись послугами Всеукраїнської Прокатної Компанії АВТО-Драйв. Житомирщина багата на чудові пам’ятки природи. В області порівняно багато заповідних територій і саме автопрокат дозволить повноцінно оглянути красу парків, дендропарків, урочищ, окремих лісових ділянок, які мають неабияке наукове й естетичне значення. Авто на прокат — Ваш надійний супутник у подорожах не тільки по нашому краю, але й по всій Україні!

Модельний ряд

Автопарк представництва компанії АВТО-Драйв у Житомирі складається з автомобілів середнього класу. Він представлений такими моделями: Лада 21104, Лада 21124 – клас авто, який є економним як в експлуатації, так і в обслуговуванні.

Оперативність обслуговування

Для клієнта, який вперше завітав до житомирського офісу компанії АВТО-Драйв без попереднього резервування, оформлення документів займе близько години. При попередньому замовленні, яке легко зробити на нашому сайті, автомобіль можна буде отримати через 15-20 хв. Це стосується і клієнтів, які вже користувалися послугами АВТО-Драйв.

Безпека 

Всі прокатні автомобілі нові, проходять регулярний техогляд, а також постійно підтримуються у відмінному технічному стані. Також авто застраховані за системами ОЦВ і КАСКО. Водночас ми сподіваємось на вашу обережність та увагу на дорозі, адже саме це є запорукою безпечної подорожі.

Гнучкі тарифи

Вартість доби прокату зменшується пропорційно до терміну, на який орендується автомобіль, і може сягати 50% початкової. Ми також передбачаємо знижки постійним клієнтам. Мінімальний тариф – 220 грн/доба за один день прокату і 110 грн/доба за місяць. Ціни на довготривалий прокат (терміном понад місяць) обговорюються додатково.

Оплата

Здійснити оплату за послуги прокату автомобілів можна за допомогою платіжних карток різних типів, готівки, безготівкового розрахунку.

Автопрокат з АВТО-Драйв — гарант якості обслуговування, комфорту та безпеки Ваших подорожей!